קורס מדריכי צ'י-גונג 氣功 

מה זה צ'י-גונג氣功 

 

זהו מונח מודרני לכל טכניקות ההתעמלות והריפוי (הן ריפוי עצמי והן של הזולת) שמבוססות על מחזוריות של צ'י (אנרגיית החיים). צ'י-גונג  משמש זה מאות שנים כדרך מיטבית לטיפוח החיים, כלי למניעת מחלות, לריפוי מערכתי ושמירה על יציבות נפשית, כלי להשבחת התנועתיות והגמישות בגוף, מקור להתבוננות, למודעות ולהעצמה עצמית.

צורת אימון מסורתית זו נועדה לשפר את בריאות המתרגל, לתחזק את גופו ולפתח כוח רב יותר. התרגול כולל שליטה בנשימה, דימויים פשוטים, מדיטציה ותנועות ספציפיות של הגוף, לשם השגת מטרות כמו – זרימה משופרת של אנרגיה ודם לאיברים מרוחקים, יכולת משופרת של ריכוז מנטאלי, שיפור כוח וחיות הגוף.

מטרת הקורס הנה להקנות ידע רחב ועשיר בתחום העיוני של תורת הצ'י-גונג לצד התחום המעשי, ולהכשיר את הסטודנט להיות מדריך צ'י-גונג עם ידע רחב, ניסיון, ובעל מיומנויות הוראה והנחייה איכותיים.

החל מהתאריך 2/2/2017

35 מפגשים

10:00-14:00 ימי חמישי

מיקום : מרכז שורשים, בן יהודה 35 ת"א 

מחיר לחברי לשכה 6300

מחיר לידידים למקצוע 7700

מפגש היכרות למתעניינים יתקיים כשבועיים לפני תחילת הקורס בתאריך 19/1/2017

 

להרשמה אימייל הלשכה -  ticocm1@gmail.com

צ'י גונג סרטוני הדגמה אֲבִּי מוֹרִיָה 

https://www.youtube.com/watch?v=mA0x3YhS-7I

https://www.youtube.com/watch?v=TmffA_TwWpw

 

 

אֲבִּי מוֹרִיָה – אמן ומורה לאמנויות לחימה ורפואת המזרח למעלה משלושים שנה. מתמחה בטיפול והוראת צִ'י-גוּנְג שִיאָצוּ, טְוֶוי-נָא, רפואה סינית מסורתית ורפואת השברים והחבלות (ענף רפואי שמקורו באמנויות לחימה). מורה בכיר בבית הספר להכשרת מדריכים ומאמנים – מכון וינגייט. תלמידו של המורה המנוח הוּנג אִי-שִׂיָאנג מטאיוואן.

מחבר הספר "נמר בהיר דרקון אפל: אמנויות לחימה סיניות בראי התרבות". הוצאת מדף.